Warning: include(php/base.php): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/fastuser/data/www/masivy.com/paranormal-voices.html on line 2

Warning: include(): Failed opening 'php/base.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/php:/usr/share/pear') in /var/www/fastuser/data/www/masivy.com/paranormal-voices.html on line 2
Paranormal głosy

Original: http://wichm.home.xs4all.nl/dirvoic3.html

Niezależny bezpośredni głos zjawisko

W historii

Wszystko w historii pojawiły się doniesienia o głosy i dźwięki objawia się w odległości od osoby (osób), którzy je słyszeli. Święty Paweł w drodze do Damaszku, był zaskoczony, gdy usłyszał głos mówiący ” Saul, Saul, dlaczego mnie prześladujesz? …I ludzie, że wyruszył z nim, oniemieli ze zdumienia, słyszeli bowiem głos, lecz nie widząc człowieka.” (Dz 9:4-7).

Ale także w mniej dramatycznych, ale bardziej wiarygodnych okolicznościach słychać było głosy, często w pobliżu dzieci – tak zwanych zjawisk poltergeist.

Spirytyzm/channeling

Wreszcie takie głosy zostały wysłuchane w seansu-pokoje z mediów w ciągu ostatnich 150 lat w wyniku współczesnego spirytyzmu.

flintImponujące było bezpośrednie zjawisko głos zmarłego Leslie Flint, patrz zdjęcie (1911-1994). Ten brytyjski środek był testowany wielokrotnie. Głosy manifestujące się w przestrzeni w jego pobliżu może być wysłuchane przez wszystkich obecnych i zostały zarejestrowane na taśmie przez niektóre z nich. Późne opiekunki, Betty Greene i George Woods, uczynił ją swoją pracę dożywotnią skopiować swoje nagrania taśmy komunikacji w bezpośrednim głos na Leslie Flinta seansu spirytystycznego-pokoju i udostępnić je dla każdego, kto zapytał o to.

Na kasetach słychać głosy osób, które mówią o ich przejściu do innego świata. Ludzie, całkiem normalne, którzy zostawili ślad w historii. Ale są też głosy przeszły gwiazd, takich jak Gandhi, Tagore, George’a Bernarda Shawa, Valentino i Oscar Wilde. Były “Królowa sceny” Ellen Terry, mówi w pięknej dykcji i intonacji bez wahanie lub wstrzymanie. Dźwięk klipy z bezpośrednich głosy brytyjska aktorka Ellen Terry, Mahatma Gandhi, Oscar Wilde, Chopina, a także rozmowa między matką i jej zmarłego syna można usłyszeć na stronie Śmierci nie ma końca. Lasy/Greene zbiór bezpośrednich nagrań głosowych. (Kliknij)

W swoim bestsellerze “Życie po śmierci” Neville Randall dał fragmenty tego, co powiedział głosy na ich doświadczenie umierania i budzi się w zaświatach, że nigdy nie marzył. W “dood geen Einde” (w języku niderlandzkim, niestety) w tle historii i autentyczności głosy są badane.

Więcej informacji na temat kolekcji Lasy/Greene bezpośrednich nagrań głosowych oraz ich klipów dźwiękowych kliknij tutaj

Objaśnienia

Różne wyjaśnienia zostały przedstawione. Jednym z nich jest, że sztuczne krtani lub skrzynki głosowej jest zbudowany z ektoplazmy ciągnącą się od nośnika i opiekunki. Należy zauważyć, że Paranormalne materialiations są znane mieć miejsce jednocześnie. Jednostka może być postrzegana w świetle odbitym plag fluorescencyjnych.

Chociaż Leslie Flint nie używać ich więcej, w poprzednich dniach były używane “trąbki”. Te pływały wokół nieobsługiwane w seansu-pokoju i podszedł do osoby, dla której wiadomość została przeznaczona. Trąbka wzmacniany słaby głos i mówiono, że ułatwi to zjawisko. Zobacz fotografie z tych pływających trąb skrzynek głosowych lub Paranormalne klikając następujących ikon (średnio: Jack Webber):webber2
webber

Pływające trąbki i paranormalne skrzynek głosowych spoczywała na ramieniu zostały sfotografowane z innych mediów, a także:

leonardTe seanse były zazwyczaj prowadzone w absolutnej ciemności. Nic dziwnego, że oszustwa jest jednym z pierwszych wyjaśnień, które przychodzi do głowy. W przypadku pani Gladys Osborne Leonard (fotografia), który był znany średniej psychicznego w latach trzydziestych, głosy pochodzące z jej ust zaprawionej szepty w jej sąsiedztwie. Jej posiedzenia zwykle odbyła się w półmroku, tak że w połowie oświetlony pokój może być nadal widoczne. Gramophone-zapisy zostały wykonane z tych szeptów przez ks. Charles Drayton Thomas.dhome

Wiele przypadków zostały nagrane dźwięki i muzyka przesłuchaniu przez więcej niż jedną osobę. W przypadku słynnej średnich Dunglas Home (patrz zdjęcie) podczas seansu na dworze cesarza Francji Napoleona III akordeon płynął nieobsługiwane w powietrzu, grając melodię. Z daleka cesarza i jego świta usłyszał chór muzyki – pierwsza lekko – to coraz głośniej i głośniej, aż głos wypełnił pokój.

Co sprawia, że zjawisko godne uwagi jest to, że okoliczności, w których przejawia ponoszą duże podobieństwo, jednak, są rejestrowane niezależnie, bez świadków, że miał dostęp do raportów nawzajem.

W 1852 roku, na przykład, chór głosy zostały wysłuchane na seansach z rodziny Koons rolników. Jest to pierwszy przypadek zapisane, trąbki był stosowany do amplifikacji głosy. Jest także uznawany budowy pierwszej maszyny do produkcji głosy. Można spodziewać się, że nie działa tylko w obecności czynnika fizycznego.

arjenZupełnie niezależnie były urzędnik wysokiej rangi Holenderski rząd, JD van Herwerden, zgłaszane na seansach z jego sługi Aridjan jawajski (patrz zdjęcie). Odkrył, że 14-letni chłopiec był psychiczny. Jednym z komunikatorów powiedział, że hiszpański zakonnik, Paurellus, który został zamordowany w Hadze trzysta lat wcześniej. Na jego wniosek złożony trąby były z tektury i położył na stole. W grudniu 1858 roku pisał do przyjaciela: “Wyobraźcie sobie moje zdziwienie, aby usłyszeć dźwięk produkujący ducha Muszę przyznać, że to mnie dreszcze …. A potem, co to za dźwięk trudno mi opisać to! Może najlepiej być w porównaniu z tym, co młode ptaki, kanarki, produkują. Miękki, Musical gwizdek a. tweet tak dobrze i melodyjny głos, jak żaden człowiek nie może naśladować… “. Jest to tym bardziej interesujące, jak inne raporty na bezpośredni głos też sygnalizować bardzo słabą początek, jak nazwisko. Głos stał się głośniejszy. Wreszcie może zrezygnować z trąbką i być słyszanym w przestrzeni przez wszystkich obecnych. To mówił w języku francuskim, a średnich chłopak nie był z zaznajomiony.

Inne zjawiska towarzyszy bezpośredni głos. Akordeon unosił się nad głowami podczas gry; bezpośredniego zapisu; stado musujące światła przeniósł się czasem przez pokój, nie było akcentów przez strony itp

Przed czytelnik wybucha śmiechem na takiej naiwności, mogę przypomnieć mu, że van Herwerden był osobą z wyróżnieniem, który nie przewiduje się, że fantazje publicznych, które zagrażają jego prestiż.

Poltergeist głosy

Innym instancja głosy słyszane jest w zjawiska poltergeist. W holenderskich annałach jest raport, którego historia sięga 1668 roku dotyczące dziwnych zdarzeń występujących w sąsiedztwie córka Westfundt rodziny w Nieukerk. Przedmioty były przenoszone, rzucił, a nawet pojawiły się z niczego. Następny głos zaczął mówić w przestrzeni, nawet w obecności wielu sąsiadów iw pełnym świetle dnia. W końcu ksiądz wezwany. Twierdził, “głos” do przesłuchania przed wielu parafian, po przekonał się, że dziewczyna była “bojący się Boga”. “Duch” potwierdził też, że był “van Godt”, od Boga. Jednak został wygnany z domu.

Jest wiele podobnych incydentów poltergeist. Jeden z nich odbył się w Kanadzie w 1889 roku i został zbadany przez Percy Woodcocka dla Brockville Recorder i Times. Rodzina w Clarendon przyjęła 11-letnią sierotą. Niedługo po jej przybyciu do gospodarstwa wszelkiego rodzaju imprez zagadkowych nastąpiło. Reporter wziął dziewczynę do stodole za domem. Ona powiedziała: “Jesteś tam, Panie?”. Ku jego zdumieniu usłyszał głos na odpowiedź Gruffy odległości pięciu stóp. Słonka dokładnie przeszukiwane stodołę, ale nie mógł znaleźć wytłumaczenia. Następnie poprosił dziewczynę, aby wypełnić usta wodą. Jednak głos przyszedł ponownie. Zabrał dziewczynę do salonu gospodarstwa, gdzie około dwudziestu sąsiedzi zebrali. Wszyscy usłyszeli głos w jej sąsiedztwie wymawiania przekleństw już od jakiegoś czasu.


 

Wszystkie rodzaje dźwięków, w tym telefony z martwych, maszerujących żołnierzy, bitwa-szum (pod Waterloo) i (niebieskich) muzyka zostały zgłoszone. Co istotne, zostali przesłuchani przez więcej niż jedną osobę.

Elektroniczny Zjawisko Głos

jurgensoInny rodzaj odbioru głosu jest to, że z taperecorder- lub Raudive rejestracji typu na taśmy. Te tak zwane (Voice) elektroniczne Zjawisko EVP głosy są kolejnym przykładem endaevour człowieka do nawiązania kontaktu z innego świata za pomocą instrumentów. Pierwsza próba wydaje się być Jonathan Koons w 1852 roku, wymienione powyżej. Plany jego “maszyna” nie zostały znalezione.edradio

Thomas Edison (zdjęć), teozof, przewidywane wynalazek o komunikuje maszynowym w latach dwudziestych. Stwierdził on w wywiadzie w 1920 roku: “Ja twierdzę, że możliwe jest skonstruowanie urządzenia, które będzie tak delikatne, że jeśli nie ma osobowości w innym istnieniu lub kuli, którzy pragną skontaktować się z nami, to urządzenie będzie przynajmniej dać im lepsza okazja, aby wyrazić siebie, niż przechylając tabel i rapuje i deski Ouija….. “. Mimo, że nie ma dowodów, że Edison kiedykolwiek wyprodukowano taką aparaturę inni badacze uczyniły. Ostatnio takie urządzenie pojawiło się w posiadłości. Wydaje się, że został opracowany przez e.V. Scammell, Londyn, przed-i zakończone po WW2.

Były też inne raporty. Tesla i Marconi twierdził przed wojną, że otrzymał tajemnicze sygnały. Włoski prof Cazzamali prowadził eksperymenty począwszy od lat dwudziestych aż do wojny.

Nowa fala zainteresowania powstał, gdy Friedrich Jürgenson (patrz zdjęcie) odnotowano w 1959 roku, aby nagrane tajemnicze głosy na taśmie. Następnie dr.Konstantin Raudive poświęcił większość swojego życia, aby eksperymentować z tym zjawiskiem.

Głosy te są osadzone w innych dźwięków na taśmie zwykle. Oni są bardzo krótkie i wymagają wprawne ucho do wykrywania i interpretowania ich. Bezpośredni głosy z drugiej strony można usłyszeć, jak każdy inny dźwięk przez każdego z obecnych, czy to, że pochodzą one z punktu w przestrzeni. Przyciąganie rejestracji elektroniczny zjawisko głos jest jednak, że mogą być one odbierane przez każdego.

Ostatnie wydarzenia w głosowe/obrazu rejestracji

Niedawno nowa fala zjawisk odnotowano. Phycist prof.dr. Ernst Senkowski wprowadził termin trans-komunikacji dla występowania zbiorowej era.

raudiveKliknij na ikony zdjęć Dr.Konstantin Raudive

Eksperymentatorzy są pod wrażeniem, że wyżej wymienione patriarcha EVP, Dr.Konstantin Raudive, który zmarł w 1974 roku, ma za sobą szereg zjawisk mających na celu przekonanie człowieka, że kontakt między zmarłych i żywych jest rzeczywistością. Jego połączenie zostało odebrane przez wielu badaczy, pracujących niezależnie, na nagrywarkach taśmy dający kasetowe i wideo. Jego paranormalne wiadomości były produkowane na komputerach i zostały wydrukowane. Który mówił przez głośniki telewizyjne radio- i zestawów do wielu świadków. Wreszcie duch Raudive wezwał naukowców przez telefon w różnych krajach europejskich.

Ponadto paranormalne obrazy na telewizory zostały zgłoszone i zarejestrowane przez Jules i Maggie Harsch-Fischbach Luksemburga. Inni badacze widzieli, nagrane obrazy osób zmarłych niektórych kto nie znali w ogóle. Później podano informacji identyfikujących ich drukarek.

Ken Webster opisał, jak dostał się na jego komunikatów komputerowych z duchem, który twierdził, że mieszka cztery wieki temu na terenie swojego starego domku. W pełni przygotowany na jakąś formę wyszukaną mistyfikacją Webster stwierdzono jego konsternacji, że język komunikatów rejestrowane właśnie z 16th-wiecznej angielskiej użytkowania.

Biały szum

Eksperymentatorzy odkryli, że w tle białego szumu sprzyja wyników. Wiele badań ma na celu przybyciu na odpowiednim doborze szumu tła lub wibracje. To zależy od dostrojenia się do specjalnych częstotliwości radiowych pozwalając zawór wody uruchomić w pokoju. W związku z tym, że jest niezwykły, że z niezależnego źródła wzmacnianiem przez sygnału hałasu systemów nieliniowych odnotowano. Odkrycia dokonano w 1982 roku przez trzech włoskich naukowców: Roberto Benzi, Alfonso Sutera i Angelo Vulpiani. W wydaniu sierpnia 1995 Scientific American zjawisko zostało opisane. To się nazywa rezonans stochastyczny. Najlepsze wyniki uzyskuje się poprzez ustalenie dokładnego poziomu szumu białego. Eksperymentatorzy EVP będzie korzystać z ich podejmowania powiadomienia ich wniosków.


 

Społeczeństwa, którzy są zaangażowani w EVP / ITC badań są ao:

O dalsze informacje prosimy kliknąć na jeden z linków poniżej.

Dla Holenderski czytelników (lezers Nederlandse):

  • Dood geen Einde
  • Startbewijs.nl: Bandstemmen
  • EVP Experimenten (Hans Kennis en Leon Stam)
  • Nederlandse Spirituele Groep van Bandstemmen
  • Instrumentele Transcommunicatie (Leon Stam)
  • EVP-voices.com. De website voor stemmen uit het hiernamaals
  • Facebook ‘Vinnylight bandstemmen’

Głosy jak zaburzenia psychiczne

Wreszcie słowo ostrzeżenia, że powyższe głosy nie powinny być mylone z głosami usłyszał psychicznie tylko przez jedną osobę.

W ostatnich dekadach badania psychiatryczne ma na mapach to zjawisko. Należy rozważyć, choroba psychiczna, w niektórych przypadkach. Kryterium jest, czy skutki to negatywnie na życie jednostki. Jest to często bywa z głosów, które przejmują osoby wolności wyboru, będąc w fascynującym charakterze.

Innym wyjaśnieniem, głosy te będące wynikiem zespołu Tourette’a (kliknij) jest bez fundamentu.


Dziś bezpośrednim głosowe zjawiska

Bezpośredni głosy należą do najbardziej imponujących zjawisk związanych z fizycznym mediumizmu która obejmuje również materialisations.

Obecnie Victor Zammit informuje o spektakularnych seansach z Australii David Thompson medium materializacja w Sydney.

Literatura na bezpośrednim głosem:

Barbanell, H.: The trumpet shall sound (1933)


Literatura na elektronicznym-głos-zjawiska:

© Michael Rogge 2015