Вплив технології даних на майбутнє суспільства

Valdemar W. Setzer
Відділ інформатики
Університет Сан-Паулу, Бразилія
www.ime.usp.br/~vwsetzer

Назва цієї статті не співпадає з назвою “Вплив інформаційних технологій на суспільство майбутнього”, запропонованої BCC Новинами, тому що, на мій погляд “Технологія даних” (DT) є більш точним, ніж термін “Інформаційні технології”.

Я вважаю, що те що зберігається, обробляється і передається за допомогою комп’ютерів є даними, а не інформацією. Дані складаються з кількісних символічних уявлень. Таким чином, дерево не шматок або набір даних. Але його опис у вигляді тексту або зображення являють собою дані. Інформація припускає людину, яка отримує його, врешті-решт у формі даних, та інтерпретує його, пов’язуючи його з відомими поняттями, спогади у вигляді зображень, відчуттів і т.д. Якщо китайці пишуть опис цього дерева, скажімо, Мандарин, мені це опис буде збір даних: Я міг би відформатувати його, щоб змінити свої шрифти, якщо зберігається в комп’ютері, навіть сортувати свої рядки, якщо я б дав сортування послідовність ієрогліфів. Але я не зміг би отримати будь-якої інформації з цього опису. Те ж саме опис на португальською або англійською мовою (або будь-який інший мову, який я знаю) це дані, стає інформація для мене, як тільки я прочитав його і зрозуміти його фрази, але, ймовірно, буде просто купа даних для китайців. Червоний світлофор є частиною даних, яка інтерпретується водія автомобіля, ставши йому інформацію.

Це дуже важливо розуміти, що для комп’ютерної все це дані, і ніщо не є інформація. Для більш детальної інформації про це див мою доповідь “Дані, інформація, знання і компетенція” на моєму сайті. Згідно з цими уявленнями, Клод Шеннон не розвивати теорії інформації, але теорія даних. Насправді, його теорія має справу, наприклад, з пропускної спроможності каналів передачі даних, а не інформацію. Це не справа в будь-якому випадку з вмістом, сенс те, що передається, тільки своєю формою.

Я збираюся розглянути, як DT охоплюють комп’ютерів, комп’ютерних мереж, даних і комп’ютерних програм. Я зацікавлений в першу чергу в його глибоких ударів.

Назва вимагає початкового спекуляції про те, що суспільство майбутнього буде. Ми можемо уявити собі два сценарії. Перший є продовженням тенденції перевірених в основному в 20-му столітті, які є продовженням наслідків зміни внутрішньої будови людини, які тривають з 15-го століття. Другий буде ухил інших шляхів, як можливий наслідок цих змін. Для міркування з позитивних змін психіки сталося під час 20-го століття, будь ласка побачити мій документ про застарівання освіти, на моєму веб-сайті.

У першому сценарії, коли-небудь прискорення інфільтрація DT буде продовжувати в усіх галузях суспільства, несучи на тенденції останніх 50 років. Це пов’язано з різними факторами: (1) Той факт, що ми постійно занурені в продуктах абстрактною і технічного мислення, і що DT справа виключно з вельми обмеженим видів мислення, які можуть бути збережені на комп’ютерах у вигляді даних або програми. На відміну від цього, в стародавні часи людина був занурений майже повністю в природному світі, який не був продукт людської думки, за винятком будинків і кілька простих інструментів. (2) Те, що технічний прогрес був зроблений на службі інтересів, головною амбіції багатство чи влада, а де не прагнуть задовольнити реальні людські потреби, але, щоб задовольнити егоїстичні і жадібні, – що є, антигромадський – інтереси. Суспільство не пропонується виразити себе про введення нового обладнання або програмного забезпечення гаджета. Якщо немає необхідності в цьому, ця потреба буде створений через мільйонером маркетингових зусиль. Іншим джерелом нового обладнання або програмного забезпечення змушений застарівання, цілком типовий для області DT. (3) Aбсолютно невиправданою шлюб між економікою і наукових знань, що призводить останній присвятити себе, щоб, головним чином, технологічного розвитку та до того, що може призвести до прибутку і влади. (4) Мода і цікавість, що набагато перевершують совість у використанні технічних інновацій.

Одна з найбільших проблем є те, що DT він працює тільки за допомогою даних і програм. Перший чисто кількісний, а другий зводиться до символічної логіки комп’ютера, також кількісного. Таким чином, якісний, які не можуть бути кількісно виражена або в символічних логічних команд, втрачається. Існування якісного не може бути доведено, але й не може бути доведено, що все може бути зведене до кількості. Наприклад, чуттєве сприйняття, очевидно, не сприймається як кількісні, так само, як думки, почуття, і імпульси не є. З цієї причини, невибіркового кількісне просто не відповідають нашому життєвого досвіду, і обов’язково нелюдяно. Кількісне вимагається DT призводить якості, щоб бути усунені або забувають. Це, у свою чергу, призводить до збіднення людського існування, яка в перший з наших сценаріїв на майбутнє буде продовжувати рости. Я думаю, що це зубожіння має тенденцію зниження людської поведінки до рівня техніки, тобто, на південь від природного рівня – попри те, що я думаю, що має бути наш шлях, тобто, в напрямку нашого становлення надприродного. (Коли печерні жителі створили печерних картин, вони вже стали істоти, які не були повністю натуральний, і я припустити, що вони ніколи не були.)

Мені можуть заперечити, що тексти вже існував до DT і що вони використовували кількісне уявлення. Я думаю, що введення писемності також продукт фази загального зубожіння людського стану. Важливо зауважити, однак, що це зубожіння необхідно для людини, щоб придбати собі, самосвідомість, і індивідуальність, яка в іншому світлі можна розглядати збагачення. Це не випадково, що Платон звернув увагу на втрати, що введення писемності в особі: Порівняти потенціалу нашої пам’яті з цим відображається Гомером, як він читав свої величезні епопеї без використання нот. Одним з основних відмінностей між друкованої та DT по відношенню до текстів і зображень є те, що колишній забезпечує фізичний об’єкт, щоб у своїх руках, в яких фізичні анотації можуть бути зроблені і з якою можна мати особисті стосунки. З іншого боку, очевидно, введені DT більшу гнучкість при пошуку, підборі та гіпертексту. На жаль, ДТ посередництва Інтернет усунув відповідальність тих, хто редагувати книги та періодичні видання. Тепер будь-який бажаючий може створювати будь-який вид дурості, щоб отримати доступ сотні мільйонів людей, і ніхто не бере на себе відповідальність, крім автора (який в кінцевому рахунку може використовувати веб-сайт громадської і залишитися невідомим), і без можливості підключення його з відоме джерело, такий як, наприклад, в сенсаційності журналу, який дозволяє уникнути читання. Це означає, розбавляючи щось корисне в океан марності. У мене склалося враження, що сміття в Інтернеті зростає в геометричній прогресії, а кількість корисних матеріалів наростів лінійно-з малим коефіцієнтом дійсно. Умберто Еко заявив на недавньому Всесвітньому економічному форумі в Давосі, що «перенасичення інформацією призводить до еволюції суспільства ідіотів.” Ще одна перевага книги в тому, що він являє собою ціле. Я хотів би знайти кого-небудь, хто прочитав всю книгу на екрані комп’ютера без надрукувавши його. Фрагментація виробляється на машині перешкоджає концентрації, необхідної, щоб прочитати книгу з постійною увагою від початку до кінця.

Але те, що не існує раніше був алгоритмічної обробки даних, для деяких типів розрахунків, таких як ті, які використовуються астрономами в 16 столітті, які, зайнятих листів висіли на мотузках всередині складських будівель, за винятком. Єгипетські піраміди були явно не розраховані заздалегідь, по крайней мере, не за допомогою математичних методів, використовуваних в статичному фізики, і навіть не інки набагато пізніше зробив так у зведенні їх величезні, абсолютно підходящі величезні камені, так як вони не мають письмовій формі (та колеса!). У тій мірі, що суспільство все більше залежить від обробки даних, він стане більше і більше бідних, в основному, через втрати якісних аспектах життя і за рахунок скорочення обробки на обмежених логічних і символічних маніпуляцій, дозволених дорученням машини мови (внутрішні коди інтерпретуються комп’ютерів). Природно, я маю на увазі не на обробку осіб, які за своєю суттю кількісна, таких як одиниці валюти (що призвело до скоєного шлюбу DT і банківської системи), або у вигляді необхідних розрахунків, які використовуються, наприклад, в машинобудуванні.

Тенденція абсолютно ідіотськa, але які, ймовірно, в кінцевому підсумку широко застосовуються в тому, що з “розподілених обчислень”, то поняття використання комп’ютерів у всьому світі (набагато більше, ніж сьогодні). Прикладом цитується в нашому середовищі, а також показаний в недавньому побутової техніки ярмарок є кавоварка підключений до Інтернету. Може хто-небудь уявити собі, як це може бути корисно? Може бути, я, може активувати домашній кавоварка від мого офісу, як я прямував додому, економлячи кілька хвилин, що час витрати в приготування кави? Але розглянемо, як це забирає в мене досвід прийняття ложку повний порошку з мішка, смакуючи аромат, змішування його в киплячу воду, вирішивши інтуїтивно, скільки використовувати у відповідності з моїм смаком в даний час, помішуючи суміш і дивитися його розпустити, можливо, воліють використовувати паперовий фільтр, тому що я не відчуваю, що необхідності мити пізніше на тканину фільтра, я віддаю перевагу, і так далі. Звичайно, якщо читач вже використовує машину для приготування кави і не використовується для проведення ручний процес, не буде ніякої різниці в тому, як Інтернет-кафе смаки. Але якщо я звик до кави вручну робить, це Інтернет кавоварка завадить мені чути моя дружина кажуть, “Що смачну каву ви зробили!” Я, зізнатися, однак, що, так як я особисто ні пити, ні зробити каву, ідея, підключеного до Інтернету кавоваркою здається все більш ідіотським, хоча я очікую, що багато читачів представити себе в ситуації, описаної в моєму прикладі і екстраполювати інші випадки. Одним з них є фонова музика система ‘будинок, де, відповідно до Гейтса Білла Гейтса страхітливої ​​книги, Дорога в майбутнє музики слід кожній людині з кімнати в кімнату. Це супроводжує нещасним людиною, яка не може відчувати себе в своїй тарілці без пекла (на мій погляд), що є фонова музика і не може пересуватися без комп’ютера відстеження його руху. (Всякого перебільшення є чисто навмисним.) До речі, недавні репортажі сказати, що комп’ютеризована додому Гейтса, який коштував 50 млн доларів є головним болем для підтримки, вимагаючи постійної присутності трьох техніків, щоб тримати це працює. З питання про розподілених обчислень, побачити деякі з останніх видань Netfuture: Технологія та людської відповідальності (www.netfuture.org), відмінний онлайн-журнал з великою кількістю абонентів. Цікаво, Netfuture суперечить поточної тенденції: Це абсолютно антидемократичний, оскільки він відображає виключно (за винятком кількох транскрибируемой листи і рідкісні есе) особистих думок його редактора, Стівена Телботт, автор книги Майбутнє не розраховує. Тобто, в епоху деперсоналізації, викликаного машин і комп’ютерів, письменник показує на Інтернеті і стає популярним, незважаючи на його вкрай особистого стилю, який характеризується, крім того, при спробі критикувати без нападі своїх опонентів і не попастися на у полеміці.

У першому сценарії, перші глибокі наслідки DT на суспільство в майбутньому буде збільшення зубожіння реальності через представництво в даних та їх обробки, такі як, і за рахунок заміни більш і більш видів діяльності людини за допомогою машин. Аргумент, що ми просто усунення небажаних завдань не є стійким: Той, хто не має часу і бажання зробити чашку кави або торт для себе, не віддаючи перевагу тим, зроблені машини, більше не є людиною людина, в міру, повною сенсі я можу дозволити собі це поняття. До речі, я роблю хліб майже щотижня, використовуючи машину (хоча я можу допомогти це кілька шляхом змішування тісто, як воно б’ється його, для того, щоб перевірити його відповідність), так як він є більш практичним, хоча я все ще визнають, що хліб ручної роботи є поліпшений! Що стосується економії часу, я вважаю, що кожен, хто не вистачає декількох хвилин з день, щоб зробити каву або читати газету веде помилковою, нелюдське життя і повинно страждати через це.

Інший глибоко ефект буде продовження, ріст і популяризація ідеї, що людина є машиною, загальний в інтелектуальних колах, починаючи з середини 19-го століття. Це не така нова ідея: У 1748 році Ламетрі опублікував книгу під назвою L’Homme-машина. Але це, звичайно, була нова ідея в той час. Там ніколи не було більш комплексний метафора цієї концепції, ніж комп’ютер, так як ніколи не було машини, які могли б імітувати такий широкий спектр психічних процесів людини. У сучасному світі, ми оточені продуктами людської думки, тому комп’ютер, який імітує частину нашого мислення, став найважливішим технічний розвиток. Треба знати, що комп’ютер з його логічної точки зору (тобто, його машинну мову), для того, щоб зрозуміти, що це тільки імітує певні обмежені психічні процеси (ті, які можуть бути зведені до інструкції машинної мови) , і що він не думає, що. Більш того, якщо людина розуміє, цифрових схем, кожен розуміє, що комп’ютер навіть не виконувати прості доповнення: Він просто об’єднує логічні символи для отримання очікуваного результату цього арифметичної операції. Але більшість людей не розуміють нічого з цього, і фахівці не зацікавлені в демистификации машину, представляючи помилкові і вводять в оману терміни, такі як «штучного інтелекту». Цей вираз було придумано Джоном Маккарті, піонером в дослідженні того, що називається “формальної семантики” мов програмування, які справді, не є семантика взагалі, оскільки комп’ютер є чисто синтаксичний машина. Він навіть стверджував, як Серль описано в його книзі Minds, мозок і науки, що “машини так просто, як термостати, можна сказати, є переконання.” Запитав по Сірлом, що переконання його термостата може бути, Маккарті сказав, “Мій Термостат має три переконання – це занадто жарко, занадто холодно тут, і це якраз тут.” Я вже говорив, це обговорення для того, щоб відображати менталітет тих, хто вважає, що людські істоти машини (в даному випадку, що наші переконання, як механічних реакцій термостата). Це не випадково, що Маккарті винайшов фразу скорочене англійською мовою як “AI” (що означає “автоматизованої дурості”, в моїй інтерпретації). Якщо вважається, що людина є машиною, очевидно, хтось вирішить, що машина коли-небудь володіти людський інтелект, що б це може бути. Скільки людей, крім себе посилаються на те, що комп’ютер може з’явитися для відображення інтелектуальну поведінку, але це в корені повністю ідіотська – тому що він завжди слід заданої програми? До речі, дозвольте мені заявити, один з Setzer в “Законах”: “Тільки дурні вимагає визначення інтелекту.” Наслідок: “Комп’ютери дурні”.

Мій найбільший страх про вплив комп’ютерів вплив вони роблять на наш спосіб мислення. Природа цього впливу ясно: знижений поняття людської істоти, що з машини. Природа людини стає subnatural, що, навіть поступається неживої матерії, тому що останній перейнявся нескінченної мудрості, що уможливлює існування живих істот. Мій страх, що це спосіб мислення буде викликати жахливі трагедії. Ми, можливо, вже уявити собі можливі наслідки цього: поняття, що людські істоти фундаментально визначається їх генома (! Розшифрувати при неодмінному сприянні комп’ютерів, інший примірник кількісного), і що ми зможемо змінити геном “поліпшити” людина, є чистим продуктом цього менталітету. Я називаю цю тенденцію “генетичний расизм». Це може більш правильно назвати “генетичним євгеніка”, але я перебільшую це навмисно, і призводить до наступного. Нацисти, ті найвидатніші приклади того, що я називаю “століттям варварства,” лікувати мільйони людей, як тварин, перевезення їх в товарних вагонах, обмежуючи їх в клітинах, і так далі. Але це можливо, щоб зберегти етичні принципи щодо поводження з тваринами; Візьмемо випадок організаціями для запобігання жорстокості до тварин, кампанії, щоб зберегти китів та інших зникаючих видів, кампанії, щоб зберегти тварин від наукових експериментів і т.д. Почуття благоговіння до природи залишається, хоча і в цьому випадку цілком може DT покласти край йому. Те, що не має сенсу, щоб прийняти ту ж етику по відношенню до машин – добре, поки ми не розділяємо шлях Маккарті мислення. Я не здивуюся, якщо він відчував докори сумління при виключенні його персональний комп’ютер. Таким чином, поняття людської істоти, як машина може виробляти відносини настільки нелюдським вони залишать нацистів у пилу. Мені особливо турбуватися про психологічному розвитку дітей, які використовують комп’ютери, як вони дозрівають. Вони не можуть зрозуміти, що, можливо, є і ДТ надмірно вразливі є.

Є інші катастрофічні наслідки побоюватися в цьому сценарії. Інший зростаючий фрагментація людського життя. Віддзеркалення від вашої поведінки, як ви використовуєте ваш комп’ютер, особливо в Інтернет. Зверніть увагу, що ви, як правило, не зосередитися на одному завданні або питання. Наприклад, ви швидко прочитати купу електронних листів; якщо один з них посилається на веб-сайті, ви відкриваєте його, і посилання, які Ви знайдете там, дивлячись на подальше сайтів, і так далі. Ця фрагментація веде до підриву самосвідомість і індивідуальність, зменшуючи свободу вибору серед меню дій, дозволених за допомогою програмного забезпечення ви використовуєте. Знову ж таки, людина істота зводиться в його людяності.

Інший вплив DT, що, ймовірно, погіршиться в майбутньому є збільшення швидкості, з якою комп’ютерні користувачі зобов’язані реагувати. Ще раз, це як якби людина, були скорочені до статусу машини, який реагує дуже швидко. Діти та молодь навчають, щоб зробити це, жахливих електронних ігор (читати мої статті на цю тему на моєму сайті) і за допомогою комп’ютерів. Він являє собою справжню «механізації» людської істоти з погляду їх дії. Міркуючи завжди повільний процес, принаймні, де це стосується думки, які повинні бути піддані спокійного роздуми перед прийняттям рішення, щоб діяти буде прийнято, то, що тварини не можуть зробити, оскільки вони інстинктивно слідувати їх поведінки “програмування”. Але ДТ накладає швидкість, що не вписується в нормальну, повільний темп свідомих обговорень. Це відбувається на додаток до абсолютно нелюдським темпами технологічних і соціальних змін, суб’єкта обробленої іншими людьми, що я не буду повторювати тут. Питання про швидкість проникнення у світ бізнесу, а також. Я вже давно сказав, що природний відбір не повинен застосовуватися для людини, крім в одній області: економічного життя, де капіталістичний закон джунглів чітко диктує “виживання найсильніших”. Точно так само, ми вступаємо в епоху “виживання найбільш швидко.” Підприємства, які не пристосовуються до Інтернету досить швидко поглинаються ті, які. Це інший тип дегуманізації суспільства.

Нарешті, пов’язані з прискоренням суб’єктивного часу є ще один удар, що, безумовно, погіршує в цьому сценарії: прискорення розвитку особистості і розвиток людства. Я вже писав про небажану прискорення в розвитку дітей та молоді, коли вони використовують комп’ютери для будь-яких цілей. На цю тему, я рекомендую книгу Нілу читати листоноші зникнення дитинства. Листоноша дає цікавий аналіз поняття дитинства, наближаючись до проблеми з точки зору засобів масової комунікації. Я думаю, що свобода перебільшені введені в Інтернеті є ще одним аспектом цього процесу прискорення. Я високо ціную цю свободу, так довго, як я не отримую спам або віруси, моя кредитна картка не клонували, і списки розсилки, в яких я беру участь не флудити мою поштову скриньку з електронною поштою кожен день (я відписався від число списків з цієї причини). У мене склалося враження, що людство ще не достатньо еволюціонував, щоб впоратися ступінь свободи в Інтернеті пропонує нам. Свобода закликає самосвідомості та соціальної відповідальності, які ми досі розвивається. Неправомірне прискорення майбутньому може спричинити за собою протилежний ефект: ми можемо втратити нашу свободу, тому що ми не знаємо, як його використовувати. Це вже відбувається, коли люди, які не мають необхідної зрілості, такі як діти, які неправильно під впливом певних веб-сайтів. Але проблеми, які виникають через перебільшеною свободи, пропонованих в Інтернеті тьмяніють порівняно з ті, що пов’язані з планованою реалізації Freenet, мережі, в якій можна анонімно відправити що-небудь хтось хоче, автор не потрібно ввійти на центральному постачальника послуг, і це буде неможливо знайти і видалити файл, в якому зберігається інформація. Якщо сценарій, в якому ми опиняємося не змінюється, мені здається, що Freenet стане реальністю.

Коротше кажучи, найсерйозніші наслідки DT буде продовжувати і прискорити дегуманізація людини. Наслідки можуть бути жахливі: соціальна дезінтеграція, особистий відчай і розчарування життя, зростання фундаменталізму релігійних, етнічних та наукових видів (наприклад, переконання, що біологія є філією фізики), що призводить, мабуть, до апокаліптичної війни всіх проти всіх, явище, яке можна спостерігати вже розгорається в різних частинах світу.

Тепер я перейду до альтернативним сценарієм. Я повинен бути дуже коротким, як я підходжу межі простору, виділеного для мене. В альтернативному сценарії, люди будуть повністю повернути цей процес назад. Це буде результатом свідомих зусиль з боку тих, хто тепер діють несвідомо. Економіка почне служити справжні соціальні потреби, а не корисливі і, отже, антигромадських амбіції. Спостерігайте, як соціальну несправедливість, відчай, і безнадія ростуть в прискореному темпі, таким чином, що позитивні ефекти Адама Сміта “невидимої руки”, режим думки, що править сучасного економічного життя, все більш і більш важко сприймати, крім привілейованої меншості. Введення нової технології або машини доведеться служити реальним соціальним потребам, як визначено суспільства в цілому (а не тільки держави або на засоби виробництва). В економічній сфері і на засоби виробництва не повинно бути ніяких повну свободу, рівність набагато менше; дух братерства слід керуватися в цій області, вимагаючи виробництво, що, в основному, потрібні і має найвищий пріоритет. У цьому випадку, ДП буде служити корисним цілям, не особисті амбіції та споживчої моди. Оскільки банківська система є кількісним по самій природі валюті справу з, очевидно, що DT може бути корисним у цій галузі, не забуваючи, однак, що люди не повинні бути виключені з процесів, де вони дійсно необхідні: чи не проводити переказ коштів, але, щоб дати інвестиційну раду, наприклад. Ми не дозволяємо собі відволікатися на інтернет-підключений кавоварка, оскільки ми визнаємо, що були соціальні потреби нескінченно високим пріоритетом повинні бути виконані, як ми б не відправити кораблі на Марс під помилкової приводом того, що я чув оскільки чоловіки йшли на Місяці: “Цього разу, ми дізнаємося правду про походження Сонячної системи.” Вакцини проти доброякісних захворювань, таких, як вітряної віспи не використовуватимуться тільки так, що американські батьки можуть не пропустити півтора дня роботи (я не жартую!). Можливо, саме поняття хвороби може бути перетворена у цьому сценарії, провідні до визнання, що багато хвороб необхідні для благополуччя організму і повинні бути усунені, але не контрольованої, щоб справити ефект, що людські істоти, ті, не- машини, іноді мудро і несвідомо прагнути. Спільну мову говорить про наш “ловити” хвороба, а не хвороби ловити нас. Враховуючи кількість мікробів і бактерій, які кишать в мегаполісі майже 20 мільйонів чоловік, як Сан-Паулу і сусідніх міст, якщо хвороби зловили нас, ми не повинні бути в змозі встати з ліжка. DT, і, зокрема Інтернет, можуть бути дуже корисні в якості вектора для поширення цей зсув в менталітеті: Я сумніваюся, що медичний журнал дозволить публікацію статті, які підтверджують, що дійсний альтернативний концепція хвороби можна. Це нагадує мені про добре відому астронома, який був підданий остракізму за те, що сміливість у спробі опублікувати теорію пропозицією, що червоне зміщення світла, випромінюваного зірками є наслідком не про розширення Всесвіту, але гравітаційного тяжіння, А Поняття, що суперечить прийнятої парадигми (читай: забобони) поточного астрономії.

Читачі будуть думати мені утопічною, але я називаю їх увагу на те, що фаталізм ставлення, яке говорить “ця машина тут, щоб залишитися, так затягнути ремені” не поширюється на багатьох технологічних інновацій. Наприклад, вже доведено, що атомна бомба не тут, щоб залишитися; це може бути, що атомні електростанції не тут, щоб залишитися небудь. Цілком можливо, що більшість громадян пішохідної застрягла Сан-Паулу сподіваються, що автомобіль не тут, щоб залишитися, вважаючи, що пристойний громадський транспорт (наприклад, ліній паризького метро, ​​який навіть на околиці міста, необхідних, щоб зупинити протягом 500 м в кожному будинку) буде великим кроком. Деякі наслідки перебільшень DT: Інтернет-залежність (недавні дослідження показують, що 6 відсотків користувачів, що пристрастилися до нього); зниження соціальної взаємодії та підвищення клінічної депресії, пов’язаної з використанням Інтернет, а показали останні дослідження з Карнегі-Меллона (1998), Стенфорд (1999), і Гарвард (2000); той факт, що промислові роботи виявилися менш ефективними, що людину працівників в довгостроковій діапазоні, так як люди адаптуються набагато легше зі змінами у виробничій лінії в той час як роботи вимагає перепрограмування і в кінцевому підсумку відновлення, процеси, які вимагає багато часу для того, для отримання достовірних результатів.

Глибоке дослідження цієї теми показуєють що сили, які стоять за машинами дуже розумні, але кожному біту не вистачає здорового глузду. Таким чином, всупереч своїм власним інтересам, вони завжди в кінцевому підсумку перебільшує в деякому сенсі. Це сприяє свідомість і реакції проти них. Подивіться, наприклад, на випадок глобального забруднення або сексу і насильства на телебаченні Бразилії. Вільна інформація перебільшує свободу він пропонує тим, хто не готовий здійснювати його, і, можливо, це покаже, що свобода вимагає відповідальності, яку ми ще не розроблену в достатній мірі. Таким чином, є надія, що неправильне використання і перебільшення DT, і проблеми, які випливають з них, призведе людей, щоб зрозуміти, що вони повинні сказати, “досить!” і контроль над нею, поставивши технології на нашому сервісі в справді людському сенсі, а не в тому сенсі, людини розглядаються як машини.

Ця стаття – переклад зі сторінки http://www.ime.usp.br/~vwsetzer/impact-of-DT.html.